O NÁS

Jsme Flat Six. Už více než 10 let

NÁŠ PŘÍBĚH

Důvěra & profesionální přístup k řemeslu

Náš tým, který se postará o váš vůz Porsche, se vyznačuje osobním a hlavně transparentním přístupem. Zakládáme si na důvěře a profesionálním přístupu k řemeslu, které vykonáváme. Specializujeme se na generální opravy motorů Porsche, což děláme již od roku 2013. Řídíme se postupy a využíváme technologie speciálně určené pro váš vůz, aby dostal tu nejlepší péči. Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a být nejlepším nezávislým servisem pro váš vůz. V roce 2023 naši firmu Flat Six koupila skupina Diversium Int., což nám umožnilo dále se rozvíjet, a to jak vybavením, tak i změnou lokace do Prahy, blíže k centru. Váš tým FLAT SIX.

Váš tým

Nejlepší poměr cena / výkon

Díky strategickým partnerstvím jsme schopni nabídnout naše služby za bezkonkurenční ceny.

Děláme práci srdcem

Rozumíme každému, jehož snem bylo vlastnit Porsche. Postaráme se o Vás oba.

Originální & vyzkoušené produkty

Používáme originální díly Porsche. Pracujeme ale také s ověřenými produkty z druhovýroby.

Otevřené férové jednání

Nestále se učíme nové věci, abychom vyšli vstříc všem Vašim požadavkům. Jsme transparentní.

Spolupráce s osvědčenými partnery

Pečlivě vybíráme všechny naše dodavatele a partnery. Dostanete tak vždy to nejlepší.

Vysoká kvalita

Kvalitou se vždy snažíme přiblížit německému standardu.

TO JSME MY

Poznejte náš tým

Štěpán Doležel
FLAT SIX

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.

Roky jsem strávil prací s vozy Subaru, se specializaci na jejich motory. S vozy Porsche, a tedy i ve FLAT SIX, jsem již přes 8 let. Starám o chod autodílny a o to, aby naše odvedená práce byla na špičkové úrovni. Specializuji se především na motory vozů Porsche 996/997.

Lukáš Lohr
Dílna & Servis

Roky jsem strávil prací s vozy Subaru, se specializaci na jejich motory. S vozy Porsche, a tedy i ve FLAT SIX, jsem již přes 8 let. Starám o chod autodílny a o to, aby naše odvedená práce byla na špičkové úrovni. Specializuji se především na motory vozů Porsche 996/997.

Jan Špírek
Servis

Celý svůj profesní život jsem věnoval autům a všemu, co s nimi souvisí. Mám rád precizní a dobře odvedenou práci. V týmu FLAT SIX jsem již přes 6 let, kde zastávám pozici automechanika specializujícího se na vozy PORSCHE a ostatní značky.

"Specialisté  na Porsche. Ochotný personál a profesionální servis. Pro zákazníka,  udělají maximum."

Jan Morava

Google reference

"Na FLAT SIX nedám dopustit při servisu našich Cayennů. Rychlý zásah, skvělá komunikace, odvoz a přivezení servisovaného vozu, technicky plně vybavené středisko a nejdůležitější, profesionální servis odpovídající prestiži značky Porsche. Doporučuji!"

Pavel

Google Reference

"Paradni přístup, proběhla oprava rozvodovky na Porsche 996 . Komunikace přátelská a profesionální . Pracuji v oboru, dělám motoservis už 20 let a na takovou firmu jako je tato,  jen tak nenarazis.   Cena víc nez dobra . Mohu jen doporučit . Na mé Porsche už nikdo jiný nesahne .  👍"

Pavel Kalita

Googe Reference